Výuka sebeobrany

Zabývám se sebeobranou a sebeochranou pro širokou veřejnost. Výuka je tematicky zaměřená na smíšenou skupinu, ženy, zaměstnance úřadů, ale i seniory. Učím jak „reálnou“ sebeobranu, tak šetrnou – profesní sebeobranu. Nácvik obrany musí být jednoduchý, ale efektivní. Moje zkušenosti vychází z téměř 30-ti leté praxe nácviku bojových umění a mnohaleté praxe u policie. Od roku 2022 se věnuji jako externí pracovník výcviku profesní sebeobrany pro Městskou policii v Třebíči.

Kurzy pro veřejnost připravuji pro naše klienty tzv. na míru, dle jejich požadavků. Programy mám nastaveny pro 3 lekce, 10 lekcí a déle trvající.

Základní kurz 10 lekcích obsahuje: orientaci v právní problematice sebeobrany a zákonné opoře, vysvětlení a vyzkoušení obranných prostředků (spreje, tasery, kubotany atd), základní principy sebeochrany, taktiku obrany a teoretická východiska, základní údery a kopy určené k sebeobraně, vyprošťovací techniky, strhy, porazy, techniky šetrné sebeobrany, obranu na zemi.

Cena kurzů se odvíjí od počtu zájemců po vzájemné dohodě. U skupiny  4 až 10 osob a kurzu 10 hodin je cena stanovena přibližně 1.500,-Kč/osoba. Kurzy se konají v Třebíči, ale případě zájmu a dohody je možné kurz pořádat i jinde. Individuální lekce jsou v ceně kondičních hodin.

About The Author

Napsat komentář