Kondiční hodiny

Pokud Vám z jakéhokoli důvodu nevyhovují kolektivní hodiny a cvičení před ostatními lidmi, jsem tu právě pro Vás. Nabízím Individuální přístup a soukromí pro každého.

Naše zařízení není posilovna, nepoužívám tak žádné stroje či velké činky. Na mých hodinách cvičíme především s vlastní váhou těla, nicméně aby byl trénink rozmanitější využíváme i mnoho cvičebních pomůcek: TRX, Balanční pomůcky, míče, expandéry atd.Skladba tréninku je vždy po dohodě s klientem, dle jeho potřeb a stanovených cílů.
Doba trvání lekce je 50-60 minut, cena je 550,-Kč, Permanentka na 10 hodin (lekce 500,-Kč) *platnost permanentky je pouze 6 měsícůVětšina lidí zastává mylný názor, že k posílení těla je nutné chodit především do posilovny, která je plná nejrůznějších kvalitních strojů a zařízení. Není to však pravda. I naše tělo může být činka a pokud se jej naučíme správně používat, můžeme dosáhnout skvělého stupně funkční zdatnosti ve smyslu síly, vytrvalosti, rovnováhy a flexibility. Výhodu pak ocení všichni ti, kteří by si rádi zacvičili vždy a všude. Těm pak již nikdy nebude chybět jejich posilovna. Zjistíte, že pomocí váhy svého těla dokážeme efektivně procvičit všechny svalové partie, a to včetně svalů středu těla – core.

Naše zařízení není posilovna, nepoužívám tak žádné stroje či velké činky. Na mých hodinách cvičíme především s vlastní váhou těla, nicméně aby byl trénink rozmanitější využíváme i mnoho cvičebních pomůcek: TRX, Balanční pomůcky, míče, expandéry atd.

Skladba tréninku je vždy po dohodě s klientem, dle jeho potřeb a stanovených cílů.

Doba trvání lekce je 50-60 minut, cena je 550,-Kč, Permanentka na 10 hodin (lekce 500,-Kč) *platnost permanentky je pouze 6 měsíců

Většina lidí zastává mylný názor, že k posílení těla je nutné chodit především do posilovny, která je plná nejrůznějších kvalitních strojů a zařízení. Není to však pravda. I naše tělo může být činka a pokud se jej naučíme správně používat, můžeme dosáhnout skvělého stupně funkční zdatnosti ve smyslu síly, vytrvalosti, rovnováhy a flexibility. Výhodu pak ocení všichni ti, kteří by si rádi zacvičili vždy a všude. Těm pak již nikdy nebude chybět jejich posilovna. Zjistíte, že pomocí váhy svého těla dokážeme efektivně procvičit všechny svalové partie, a to včetně svalů středu těla – core.

About The Author

Napsat komentář