Kondiční hodiny

Pokud Vám z jakéhokoli důvodu nevyhovují kolektivní hodiny a cvičení před ostatními lidmi, jsem tu právě pro Vás. Nabízím Individuální přístup a soukromí pro každého. Zavolejte na tel. 604 143 627 a domluvíme se na čase, který Vám vyhovuje.

Naše zařízení není posilovna, nepoužívám tak žádné stroje či velké činky. Na mých hodinách cvičíme především s vlastní váhou těla, nicméně využíváme i mnoho cvičebních pomůcek. Aby byl trénink rozmanitý a zajímavý, zařazuji do našich cvičení i TRX, Balanční pomůcky, atd.

Skladba tréninku je vždy po dohodě s klientem, dle jeho potřeb a stanovených cílů.

Doba trvání lekce je 60 minut, cena je 300,-Kč, Permanentka na 10 hodin (lekce 250,-Kč)

Většina lidí zastává mylný názor, že k posílení těla je nutné chodit především do posilovny, která je plná nejrůznějších kvalitních strojů a zařízení. Není to však pravda. I naše tělo může být činka a pokud se jej naučíme správně používat, můžeme dosáhnout skvělého stupně funkční zdatnosti ve smyslu síly, vytrvalosti, rovnováhy a flexibility. Výhodu pak ocení všichni ti, kteří by si rádi zacvičili vždy a všude. Těm pak již nikdy nebude chybět jejich posilovna.

Zjistíte, že pomocí váhy svého těla dokážeme efektivně procvičit všechny svalové partie, a to včetně svalů středu těla – core.

Napsat komentář