Spirální stabilizace páteře

Cvičení metodou Spirální stabilizace (SPS) je komplexní systém, který kompenzuje problémy pohybového aparátu, protahuje zkrácené, posiluje oslabené svaly a upravuje držení těla. Současně toto cvičení ovlivňuje řízení a koordinaci pohybu, které jsou nezbytnými podmínkami fungování správných pohybových stereotypů. Přesto, že metoda SPS původně vznikla jako alternativa operačního řešení při léčbě výhřezu meziobratlové ploténky, principy cvičení, na kterých je léčba založena, mají uplatnění při preventivním cvičení, kde fungují stejně efektivně.

  • Léčba výhřezu meziobratlového disku
  • Léčba komplikací po operaci páteře
  • Léčba skoliózy bez korzetu a operace
  • Stabilizace chůze po operaci kyčle

Skupinové lekce

(vzhledem k současné Covidové situaci, je nutné si zavolat a ověřit, zda se lekce konají či jsou z důvodu nařízení odvolány)

  • Úterý        08.30-09.30   (skupina A – pokročilí)
  • Čtvrtek     10.30-11.30     (skupina B)
  • Pátek        08.30-09.30   (skupina A – Pokročilí)

1 lekce 130,-Kč, Permanentka na 10 lekcí: 1.200,-Kč

Pozor počet cvičenců omezen na 4. Nutno se telefonicky objednat. (tel. 604 143 627) Vstup je podmíněn individuální konzultací a průpravou ze základních cviků v rozsahu minimálně 1 individuální lekce.

Od ledna 2021 se bude rozjíždět další skupinové cvičení, a to každé úterý od 19.00 hod. Zájemci pište, volejte, rezervujte si místa.

Individuální lekce – cvičení

(Čas po celý den dle dohody), procvičování základních i pokročilých cviků na základě provedené diagnostiky a dohody s klientem.

Cena: 1 lekce – 1 osoba /400,-Kč, 10 lekcí -1 osoba /3.500,-Kč

Individuální terapie

(Čas po celý den dle dohody), diagnostika páteře, stanovení a procvičování základních cviků, podpůrné masážní techniky a cvičení.

Cena: 1 lekce – 1 osoba /400,-Kč, 10 lekcí -1 osoba /3.800,-Kč

Nabízím také speciální nabídku (i cenovou) pro menší skupinky osob v časech dle dohody.