Masáže

Masáže slouží především k lepší a rychlejší regeneraci těla, ale i duše. Můžete si vybrat mezi ručními masážemi a netradičním zážitkem s masážním přístrojem, po dohodě lze i kombinovat.

Nabídka:

Klasická masáž za pomocí klasických masážních technik (jakými jsou např. roztírání, hnětení, tření či tepání) zmírňuje napětí a bolesti namáhaných svalů. Nejčastěji se masírují záda (celkově nebo částečně). Klasickou sportovní masáž si však můžeme dopřát téměř na celé tělo. U klasických sportovních masáží se používají různé oleje či emulze. Přibližná délka masáže je 45 minut. Cena 350,-Kč.


Sportovní masáž na rozdíl od různých relaxačních druhů masáží se při sportovní masáži užívají pevnější masážní tahy, které jsou vedené větší silou a intenzivněji tak zasahují do struktury pohybového aparátu. Dochází tím k uvolnění zatuhlých a pohybem či námahou znavených svalů. Přibližná délka masáže je 45 až 60 minut, dle potřeby. Cena 450,-Kč.


Relaxační masáž s aromaterapií. Obsahuje jemnější hmaty, svaly se částečně zregenerují i u tohoto typu masáže, která se však odlišuje větším klidem, pomalejšími a delšími tahy, citlivějšími doteky a důrazem na psychické uvolnění. Relaxační masáž není prostředkem k odstranění bolestí z námahy, fyzického přepětí atd., je určena především k uvolnění svalového napětí a regeneraci svalových tkání. Zaměřuje se na masáž rukou, nohou, chodidel, zad a krku. Přibližná délka masáže je 45 minut. Cena 400,-Kč.


Pohybové masáže. Masážní techniky s využitím manuálních technik Spirální stabilizace páteře jsou vedeny s cílem uvolnit zatuhlou krční a hrudní páteř; bederní páteř; případně ramenní klouby. Přibližná délka masáže je 45 minut. Cena 400,-Kč.


Tradiční čínská masáž pomocí velkého masážního přístroje, který je určen pro přímou masáž nohou, zadku a rukou. Nepřímo pak dochází k masáži celého těla.  Masáž je prováděna v sedě, ve stoje, ale i kleku. Celková doba masáže je max.20 minut. Cena za 10 minut=50,-Kč.


VELKÝ MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ PRO STIMULACI OBĚHU KRVE A ENERGIE

Přínosy:

– přístroj funguje na principu integrace akupunktury, stimulace klíčových tělesných bodů a masírování reflexních oblastí v dlaních a na chodidlech

– podporuje činnost vnitřních orgánů

– může podporovat krevní oběh, obnovovat pružnost krevních cév a zvyšovat vylučování toxinů a odpadních látek

– může pomoci podpořit krevní oběh a zvýšit množství kyslíku přenášeného krevním řečištěm

– může pomoci podpořit krevní oběh, zvýšit kyslíkovou kapacitu v krevním řečišti, a zlepšit tak stav pleti a déle udržet mladistvý vzhled

– může přispět k zrychlenému odbourávání tukové tkáně. Pokud budete dodržovat zdravý stravovací režim a používat masážní přístroj, může vám to pomoci k redukci váhy a získání lepší tělesné kondice

– dokáže efektivně pomoci s odstraňováním únavy, podpořit endokrinní funkce a udržovat rovnováhu

– stimulací bodu Huiyin (leží mezi genitáliemi a konečníkem) lze zvýšit krevní přísun do pohlavních orgánů a regulovat vylučování hormonů

– udržuje krevní cesty čisté a aktivované

– podporuje systém obranyschopnosti těla


Napsat komentář